УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Діяльність » оголошення » Заява про екологічні наслідки діяльності

Заява про екологічні наслідки діяльності

        Служба автомобільних доріг у Запорізькій області, зареєстрована за  адресою : 69095,  м. Запоріжжя, вул. Українська, 50,

заявляє про екологічні наслідки діяльності щодо будівництва  автомобільної дороги (ІІ категорії) в обхід м. Мелітополя від автомобільної дороги М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта до автомобільної дороги М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м. Таганрог)  довжиною 5,052 км. 

        Автомобільний транспорт зможе рухатись з м. Херсона в бік м. Бердянська в обхід м. Мелітополь, що дозволить існуючому обходу працювати з більшою продуктивністю, а також поліпшити екологічну ситуацію в місті Мелітополі.

Будівництво автомобільної дороги в обхід м. Мелітополя планується виконати в одну чергу з дотриманням організаційно-технологічної послідовності виконання основних робіт.

Проектними рішеннями передбачається здійснити комплекс робіт з будівництва автомобільної дороги в обхід м. Мелітополя у тому числі:

                 будівництво нового автодорожнього шляхопроводу на ПК 22+88,0;

                 улаштування металевої гофрованої труби 3х(3,32х2,16) на ПК14+94;

                 влаштування нових водопропускних труб – 4 шт.;

                 ремонт існуючої водопропускної труби діаметром 1,5 м на ПК 27+38,00.;

                 перевлаштування - об’єктів електропостачання; мереж зв'язку;

                   улаштування  - ділянки газопостачання; зовнішнього електроосвітлення кільцевих розв'язок.

  Об’єкт не впливає негативно: на мікроклімат; рослинний та тваринний світ, заповідні об’єкти, навколишнє соціальне та техногенне середовище. Вплив на геологічне середовище та повітряне середовище визначається в матеріалах ОВНС, вплив на водне середовище та на ґрунти локалізується комплексом природоохоронних заходів.

  Матеріали ОВНС передаються на узгодження і проходження державних експертиз.

  Служба автомобільних доріг у Запорізькій області зобов’язується здійснювати будівництво автомобільної дороги в обхід м. Мелітополя від автомобільної дороги М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта до автомобільної дороги М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м. Таганрог) та її експлуатацію відповідно до норм і правил охорони навколишнього середовища і вимог екологічної безпеки.