УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » 28 квітня – Всесвітній день охорони праці!

28 квітня – Всесвітній день охорони праці!

Щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці. Темою Всесвітнього дня охорони праці -2020 стала боротьба з пандемією коронавірусної інфекції COVID-19

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області також долучилася до ініціативи стосовно виконання заходів із відзначення Дня охорони праці, які стосуються дотримання обов’язків щодо збереження здоров’я та життя працівників.

У Службі введено обов’язковий «масковий режим», кожен кабінет забезпечено необхідними засобами гігієни та дезінфекції. Всіх працівників, які не працюють дистанційно, перевозить службовий транспорт. Графік роботи організовано так, щоб уникнути скупчення людей у закритому приміщенні.

Задля запобігання занесенню та розповсюдженню гострої респіраторної хвороби Covid-19 на в’їздах у Запорізьку область на дорогах загального користування встановлені карантинні пости.

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення Дня охорони праці в Україні 2020р. за посиланням:http://sfs.gov.ua/data/material/000/306/393361/1_Zvernennya_orgkom_tetu_2020.pdf