УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На Запоріжжі дорожники області продовжують ліквідувати ямковість на контрольованих дорогах держзначення

На Запоріжжі дорожники області продовжують ліквідувати ямковість на контрольованих дорогах держзначення

На балансі Служби автомобільних доріг у Запорізькій області знаходиться 1 640,9 км автодоріг державного значення та понад тисяча штучних споруд на них.

Наразі, через вторгнення російських окупаційних військ на територію нашої держави, близько 70 % автодоріг державного значення в межах Запорізької області тимчасово знаходяться на окупованій території. У зв’язку з цим, заплановані ремонти не виконуються та відсутня можливість навіть виконувати роботи з експлуатаційного утримання цих доріг.

На дорогах, які залишились на підконтрольній Україні території, навіть через складні умови з паливом та робочою силою, підрядні організації виконують роботи з експлуатаційного утримання, зокрема, продовжують ліквідацію аварійної ямковості.

 Так, вчора, 23 травня, працівниками ТОВ “ДОРРЕМТЕХНОЛОГІЇ” та ТОВ “ПРОМБУДІННОВАЦІЇ” було ліквідовано ямковість, площею 276 кв.м на окремих ділянках національної автодороги Н-15 Запоріжжя - Донецьк.

Всього, з початку особливого періода (24.02.2022р.), на ділянках автодоріг М-18 Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта, а також Н-15 Запоріжжя - Донецьк було ліквідовано 4 101 кв.м ямковості. Роботи виконувались асфальтобетоном та струменевим методом.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізької області, роботи в рамках експлуатаційного утримання на контрольованих дорогах тривають й надалі.