УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Будівництво запорізьких мостів: які роботи відбуваються на флагмані президентської програми

Будівництво запорізьких мостів: які роботи відбуваються на флагмані президентської програми

Станом на сьогодні, 10 січня, будівельні роботи ведуться одразу на декількох спорудах Автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя.

Так, на будівництві низової частини балкового мосту (споруда № 4) та підходах до нього (споруди №№ 3 та 5) вже більшість робіт виконано. Виконано опускання прогонової будови на опорні частини та влаштовано деформаційні шви. Наразі виконуються роботи з влаштування підпірної стінки на з’їзді зі споруди № 5.

На спорудах № 6 (шляхопровід над кільцем на о. Хортиця) та № 7 (з’їзд з вантового мосту на острів) наразі мостобудівники виконують монтаж бар’єрної огорожі.

На верховій частині вантового мосту (споруда № 10) вже закінчено монтаж деформаційних швів та продовжуються роботи з монтажу перильної та бар’єрної огорожі, а також опор освітлення. Наразі продовжуються роботи й з влаштування декоративного освітлення та монтажу жолобів під кабельну розводку освітлення.

На низовій частині цієї споруди мостобудівники виконують роботи з монтажу тимчасових опор в прогоні 6-7.

На з’їздах з вантового мосту (споруди №№ 11, 13, 14 та транспортна розв’язка № 3) виконуються роботи з монтажу бар’єрної огорожі, влаштування тимчасового електропостачання, зливової каналізації та перевлаштування мереж дощової каналізації.

На з’їзді з низової частини вантового мосту (споруда № 16) наразі виконуються роботи зі встановлення опорних частин на підферменні площадки. 

Також продовжуються роботи на залізничному шляхопроводі (споруда № 18) та на об’єкті будівництва комплексу воєнізованої охорони залізничного мосту (ВОХР).