УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » У Запоріжжі відбулась панельна дискусія "Мости. Будівництво. Транспорт. Люди”

У Запоріжжі відбулась панельна дискусія "Мости. Будівництво. Транспорт. Люди”

Вчора, 2 лютого, в кіноконцертному залі імені Довженка відбулась панельна дискусія за участі голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха "Мости. Будівництво. Транспорт. Люди”.

В заході взяли участь представники будівельних, проектних організацій, а також представники замовника будывництва — начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олег Галич та заступник начальника  Олександр Горбань.

В ході обговорення процесу будівництва найвищого мосту в Україні, начальник САД назвав найскладніші етапи цього будівництва.

— Найскладнішим в процесі будівництва були такі технічні моменти, як насування прогонової будови балкового мосту, добетонування пілонів, монтаж секцій плавкраном, а також монтаж та контроль натягу вантових канатів. На балковому мосту одна відстань між опорами — 128 метрів, що є найдовшою в Україні довжиною насування. Монтаж секцій плавкраном був також унікальний для нашої країни, тому що несамохідний плавкран за допомоги буксирів доставляв секції до місця монтажу за 7 км. Добетонування пілонів, а також монтаж й натягування вант відбувалось на висоті до 155 метрів, а на такій висоті різні погодні умови сприймаються значно важче, — зазначив Олег Галич.

Однак, як зазначили керівники САД, генпідрядник з усіма роботами впорався,  будівельники здобули додатковий досвід, а Запоріжжя отримало проїзд верховою частиною нового мосту й менше заторів у години пік.