УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Запорізькі дорожники зі зброєю в руках боронять рідну землю

Запорізькі дорожники зі зброєю в руках боронять рідну землю

З перших днів війни одразу три співробітника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області не вагаючись стали на захист своєї держави.

Конкретизувати посади, згадувати ім’я та прізвища, а також показувати обличчя чоловіків — з міркувань їхньої ж безпеки ми не будемо. Але хочеться зауважити, що до сил оборони вступили начальник одного з відділів Служби, заступник начальника відділу та провідний інженер. Двоє з чоловіків несуть службу в Територіальній обороні, один — в ЗСУ.

Стали на захист України й дорожники-працівники підрядних підприємств, що на замовлення Запорізької САД робили ремонти доріг, будували мости.

Не осторонь від війни й інші працівники Служби автомобільних доріг у Запорізькій області. Вони досконало виконують свої обов’язки в тилу. Наразі про багато речей, якими займається запорізька Служба, заборонено говорити, бо всі ці дії спрямовані на обороноздатність Запорізької області. 

А в вільний від роботи час, фахівці САД волонтерять. За власною ініціативою колективу був сформований фонд, за рахунок якого надається допомога військовим, вимушеним переселенцям, а також малозабезпеченим громадянам.

Після нашої перемоги, про все це можна буде розповісти детально. А поки що, боронимо рідну землю, займаючись кожен своєю справою!