УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » У Запорізькій САД обговорили план заходів з протидії корупції

У Запорізькій САД обговорили план заходів з протидії корупції

 Сьогодні, 12 липня, у Службі автомобільних доріг у Запорізькій області, за участі колективу та підрядних організацій Служби, відбулась нарада, де було презентовано План заходів Укравтодору з протидії корупції.

 Цей План було схвалено Керівним комітетом високого рівня з питань впровадження Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Європейським банком реконструкції та розвитку. Мета реалізації заходів — побудувати та запровадити ефективну та дієву систему управління ризиками, зокрема корупційними, а також досягти найвищого рівня доброчесності в системі Укравтодору.

 Як наголосив начальник Служби Олег Галич, виконання цього плану є вкрай важливим, адже головною  метою плану –  є побудова ефективної системи заходів управління ризиками, запровадження нових дієвих політик, а також досягнення найвищого рівня доброчесності, як в системі Укравтодору, так і в Службі автомобільних доріг у Запорізькій області.

В результаті  реалізації цих заходів, має бути підвищення довіри суспільства як до Укравтодору, так і до дорожньої галузі в цілому.

 Провідний уповноважений з антикорупційної діяльності Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олександр Лаврінець висвітлив положення Плану та наголосив, що надалі, такі наради матимуть системний  характер задля успішної реалізації Плану Укравтодору з протидії корупції.