УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На Запоріжжі оновлюють дорожню розмітку на двох автодорогах державного значення

На Запоріжжі оновлюють дорожню розмітку на двох автодорогах державного значення

Задля покращення проїзної здатності автошляхів державного значення Запорізької області, дорожники щоденно виконують аварійні ремонти покриття та інші заходи з безпеки дорожнього руху, поки всі капітальні роботи призупинені.

Так наразі, наносимо та оновлюємо горизонтальну дорожню розмітку і пішохідні переходи на двох автодорогах області: національного значення Н-08 Бориспіль - Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь та територіального значення Т-04-08 Павлоград - Васильківка - Новомиколаївка - Оріхів – Токмак.

На сьогодні, на проїзній частині автодороги Н-08, на ділянці від м. Запоріжжя в напрямку смт Комишуваха, поновлено дорожню розмітку загальною протяжністю 12,1 км та оновлено 10 пішохідних переходів. На проїзній частині автодороги Т-04-08 поновлено 18,9 км осьової лінії та 12 пішохідних переходів.

Роботи з оновлення та нанесення дорожньої розмітки продовжуються. Роботи виконує субпідрядна організація ТОВ «ТБД».

Взагалі, в цьому році з початку особливого періоду (24.02), на сьогоднішній день дорожники вже поновили 107,6 км осьової лінії проїзної частини та 49 шт. пішохідних переходів.

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.