Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Безпека руху: виконання робіт з експлуатаційного утримання автодоріг державного значення

Безпека руху: виконання робіт з експлуатаційного утримання автодоріг державного значення

     У Запорізькій області тривають роботи з підготовки автомобільних доріг до експлуатації в зимовий період. Для покращення стану автошляхів в регіоні, на цьому тижні, проводилися роботи з ліквідації аварійної ямковості та виконання комплексу заходів з безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах державного значення області.  

     Так, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, підрядними підприємствами у період з 03 по 10 жовтня 2019р., у дні сприятливих погодних умов,  було ліквідовано 4 735 кв. м ямковості, в тому числі на основних дорогах державного значення – 3 680 кв. м, на дорогах територіального значення – 1 055 кв. м.

     Зокрема, на найбільш зруйнованих ділянках автодороги державного значення М-14 Одеса - Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог), в Якимівському та Мелітопольському районах, де виконання робіт з ліквідації ямковості не є ефективним засобом, виконувалися роботи з відновлення зношених верхніх шарів асфальтобетонного покриття. Методом так званого ремонту «локальними картами» було відремонтовано 3 680 кв. м.

     Також, у ці дні на дорогах державного значення області роботи з ліквідації ямковості  виконувалися: як з застосуванням гарячого асфальтобетону, так і струменевим  методом ремонту. Для цього, було залучено 4 бригади підрядних підприємств, а саме: 2 бригади ДП «Запорізький облавтодор» та  2 бригади ТОВ «ЗТС«Груп». 

     Матеріали для виконання ремонтних робіт із використанням гарячого асфальтобетону постачав Мелітопольський АБЗ.

     Крім того, задля підвищення ступеню безпеки дорожнього руху у зимовий період, на автомобільних дорогах загального користування державного значення філіями ДП «Запорізький облавтодор», проводиться робота з встановлення тимчасових попереджувальних знаків: 1.13; 7.12 «Слизька дорога» та «Ожеледиця".

     Взагалі, з початку поточного року, дорожники ліквідували 222 935 кв. м. ямковості на 1 119 км автодоріг державного значення.

     Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

Прес-служба САД у Запорізькій області