УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя відвідав Міністр інфраструктури України

Будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя відвідав Міністр інфраструктури України

Сьогодні, 22 квітня, флагман президентської програми “Велике будівництво” — об’єкт будівництва Автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя — відвідав Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Разом із головою Запорізької облдержадміністрації Олександром Старухом, Владислав Криклій побував на об’єкті будівництва споруди № 10 (вантового мосту). 

Про хід будівництва головного об’єкта України Міністру звітували: в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олег Галич, заступник начальника з розвитку доріг САД Олександр Шандиба, а також керівник проекту ТОВ “ОНУР” Багйапан Мехмет Емрах.

Керівництво Служби автодоріг разом із генпідрядником організували Міністру Криклію оглядову екскурсію Дніпром. На одному з буксирів обійшли пілони та пройшлись поруч з місцем бурінням паль для монтажу тимчасової опори низової сторони вантового мосту.

Біля інформаційних стендів заступник начальника Олександр Шандиба ознайомив Владислава Криклія зі всіма спорудами Автотранспортної магістралі та розповів про хід виконання робіт на кожній, а в.о. начальника Служби Олег Галич розповів Міністру про розпочаті та заплановані ремонти доріг в рамках програми “Велике будівництво”, а також про встановлення систем моніторингу зважування у русі (WiM).