Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Дбайливе ставлення до державного майна - сьогодні, запорука безпеки на дорозі – завтра!

Дбайливе ставлення до державного майна - сьогодні, запорука безпеки на дорозі – завтра!

     Безпеку на дорогах забезпечує бар'єрна огорожа. Але на сьогодні, як виявилося, вона сама вимагає захисту.

     Так, буквально вчора, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізької області, в рамках експлуатаційного утримання, підрядником було проведено роботи з встановлення нової оцинкованої бар’єрної огорожі. Роботи проводилися на підходах до об’єкту капітального ремонту автомобільної дороги М -18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта на ділянці км 322+700 км 323+022 (мостовий перехід через р. Суха Балка). А вже сьогодні дорожники побачили, що на місці виконання робіт була скоєна спроба крадіжки, а саме виявлено факти порушення кріплення елементів бар’єрної огорожі.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області, зауважує, що на автодорогах державного значення області встановлено камери відеоспостереження. Відтепер всі випадки вандалізму фіксуються та негайно передаються до правоохоронних органів.  

     Увага! Пошкодження елементів організації дорожнього руху істотно впливає на безпеку дорожнього руху і може призвести до аварійно-небезпечної ситуації з непередбачуваними наслідками!

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертається до всіх громадян з проханням не лишатися байдужими до проблеми псування або розкрадання державного майна та повідомляти про випадки вандалізму за телефонами «гарячої лінії» оператору диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30.

Прес-служба САД у Запорізькій області