УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Для вирішення нагальних питань з приводу виконання ремонтних робіт в Службі автомобільних доріг проведено спільну виробничу нараду

Для вирішення нагальних питань з приводу виконання ремонтних робіт в Службі автомобільних доріг проведено спільну виробничу нараду

     В приміщенні Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, відбулась спільна виробнича нарада за участю представників підрядних підприємств, які виконують роботи, як  з поточного середнього ремонту так і з експлуатаційного утримання автомобільних доріг та штучних споруд.

     У ході зустрічі особливу увагу було приділено питанню якості виконання ремонтно-будівельних робіт. Також, обговорювалися питання своєчасного фінансування та дотримання темпів виконання робіт згідно затверджених графіків. Увагу було приділено і нагальним питанням, які потребують термінового вирішення під час  проведення ремонтних робіт.

     Окремо, зупинилися на необхідності забезпечення з боку підрядних організацій належного рівня охорони праці й безпеки працівників та учасників дорожнього руху.

     Треба зазначити, що подібні виробничі наради в Службі автомобільних доріг у Запорізькій області проводяться кожного тижня, за всіма напрямками діяльності Служби, з метою забезпечення злагодженої роботи між замовником та виконавцем робіт.

Прес-служба САД у Запорізькій області