УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Для визначення генеральної підрядної організації з будівництва автотранспортної магістралі через р. Дніпро Службою автомобільних доріг у Запорізькій області оголошено тендер

Для визначення генеральної підрядної організації з будівництва автотранспортної магістралі через р. Дніпро Службою автомобільних доріг у Запорізькій області оголошено тендер

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області, 26 листопада 2019р., оголосила міжнародний тендер на визначення Генеральної підрядної організації для виконання робіт з будівництва автотранспортної магістралі через   р. Дніпро в м. Запоріжжі (автомобільна дорога загального користування державного значення Н-08 Бориспіль – Дніпро - Запоріжжя  (через м. Кременчук)-Маріуполь «Під’їзд до  о. Хортиця (автотранспортна магістраль через   р. Дніпро у   м. Запоріжжі)»)» (І черга будівництва). Очікувана вартість предмету закупівлі складає 12 340 694 530 грн.

     Після визначення переможця, вже у наступному році, розпочнеться будівництво першої черги об’єкту. Згідно відкоригованої проектної документації першу чергу будівництва об’єкту планується повністю завершити за 4 роки.

     До першої черги будівництва входить 21 штучна споруда, в тому числі 2 позакласні мости: вантовий міст через річку Дніпро довжиною 660 м і висотою пілонів 166 м та міст через річку Старий Дніпро довжиною 340 метрів із виїздами на Прибережну магістраль та проспект Соборний.

      Для найскорішого розв’язання проблеми транспортного колапсу, який спостерігається у Запоріжжі останні роки, буде реалізований перший етап першої черги будівництва у складі п’яти пускових комплексів, до яких входить верхова частина штучних споруд №№1 - 14 та транспортні розв’язки №№1-3.

     Введення в експлуатацію саме перших п’яти комплексів  першої черги забезпечить проїзд з Правобережної частини міста через р. Дніпро та о. Хортиця по трьом смугах руху з виїздом на Прибережну магістраль та вул. Тюленина. Таким чином буде забезпечено надійний транспортний зв'язок між Правобережною та Лівобережною частинами міста. Завдяки підтримці та контролю з боку Уряду та Укравтодору, сподіваємося  завершити будівництво першого етапу першої черги будівництва автотранспортної магістралі за два роки. Крім того, реалізація зазначеного комплексу робіт дозволить розпочати роботи з реконструкції греблі ДніпроГЕС.

      Довідково: Коригування стадії «Проект» завершено 31.10.2019р. Генеральною проектною організацією виступало ТДВ "Інститут "Дніпродіпротранс". Експертний звіт №2110/е/19 від 31.10.2019 надано державною експертною організацією – ДП "НДІпроектреконструкція". Проект затверджений наказом Укравтодору від 14.11.2019 №459.

Більш детальна інформація про оголошений тендер