УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв! На Запоріжжі прогнозують погіршення погодних умов та мороз

До уваги водіїв! На Запоріжжі прогнозують погіршення погодних умов та мороз

За даними Гідрометеоцентру, від сьогодні — 20 листопада — очікується погіршення погодних умов, спричинене переходом опадів від дощу до снігу та зниженням температури повітря до -5 С.

 

Випадання снігу прогнозується на 16:00. За таких погодних умов дорожнє покриття буде слизьким, що небезпечно для дорожнього руху, інтенсивність якого саме на цей час значно збільшиться.

 

З огляду на прогнозовані погодні умови, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області переходить на посилений режим чергування. Протягом вихідних будуть працювати снігоочищувальна техніка та навантажувачі задля очищення та оброблення протиожеледними матеріалами небезпечних ділянок, підйомів та спусків, штучних споруд, підходів до залізничних переїздів, аварійно-небезпечних ділянок.

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області застерігає водіїв від поїздок на далекі відстані - особливо з дітьми.

  У випадку, якщо Ви таки вирішили вирушити у подорож, пам'ятайте про безпеку на дорозі:

1. Дотримуйтеся швидкісного режиму. 

2. Будьте максимально уважні та обережні. Ваші дії на зимовій дорозі повинні бути повністю контрольованими та обдуманими . Пам'ятайте що швидкий розгін, різке гальмування і різкі повороти можуть стати причиною втрати кермування і заносу транспортного засобу.

3. Вмикайте фари ближнього світла. Це допоможе іншим водіям бачити ваш автомобіль.

4. Якщо сніжна буря або туман застали Вас зненацька під час руху, і ви не бачите нічого далі капота автомобіля, не зупиняйтеся відразу. Для того щоб зупинитися потрібно вибрати оптимальний і правильне місце.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертаються до водіїв, з проханням — при виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування Запорізької області, негайно повідомити оператора диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30 та при можливості не продовжувати рух по цій ділянці дороги, а зачекати на ділянках відстою транспортних засобів та дати можливість проїхати техніці для обробки ділянки.

 Також водії можуть скористатись стоянками та місцями відстою транспортних засобів у період несприятливих погодних умов. З переліком таких місць можна ознайомитись за посиланням