УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв! Очікується погіршення погодних умов 2-3 грудня

До уваги водіїв! Очікується погіршення погодних умов 2-3 грудня

     За даними гідрометеоцентру України та відповідно до довгострокового прогнозу погоди з  2 грудня 2019 року переважно у центральних регіонах, очікується ускладнення погодних умов у вигляді снігу при сильних поривах вітру з можливістю проходження активних циклонів.

     У зв’язку з цим та враховуючи очікуване погіршення погодних умов зі зниженням температури повітря  від -1 до -3 та імовірність утворення зимової слизькості на проїзній частині автомобільних доріг у Запорізькій області, а також з метою своєчасного реагування на можливе виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах області, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, з 30.11.2019 по 02.12.2019 буде організовано цілодобове чергування районних філій ДП «Запорізькій облавтодор».

      Так, на сьогодні у режимі постійної готовності знаходиться спецтехніка в кількості 154 одиниць - це снігоочисники, солерозподілювачі, трактори з навісним обладнанням, посипна техніка. Створені необхідні запаси піскосоляної суміші. Організовані умови для відпочинку та обігрівання робітників і водіїв.

     При виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування Запорізької області зв'язатися з черговими можна буде за телефоном: (061) 787-64-30.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом та нагадує водіям про необхідність використання зимових шин. Дотримуватися неухильно правил дорожнього руху, не перевищувати допустиму швидкість і не виконувати ризикованих маневрів. 

     Пам'ятайте,  при сильних опадах на дорогах погіршується видимість, гальмівний шлях збільшується. Водії, не забувайте вмикати світло фар ваших авто і у денний час, це дозволить краще зорієнтуватись на дорозі. Слідкуйте за дорожніми знаками, які попереджують про можливу слизькість. У час негоди варто відмовитися від поїздок пасажирам з дітьми та екскурсійним автобусам.

     Прес-служба САД у Запорізькій області