УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » До уваги! Заборона проїзду вантажного транзитного автотранспорту на греблю Дніпровської ГЕС та частково через І, ІІ мости Преображенського.

До уваги! Заборона проїзду вантажного транзитного автотранспорту на греблю Дніпровської ГЕС та частково через І, ІІ мости Преображенського.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області повідомляє, що згідно Рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 07.06.2019 № 244 «Про організацію руху транспорту через греблю Дніпровської ГЕС та І, ІІ мосту Преображенського» відбудеться заборона проїзду вантажного транзитного автотранспорту на греблю Дніпровської ГЕС та частково з 06-00 год. до 09-00 год. та з 16-00 год. до 19-00 год., через І, ІІ мостами Преображенського.

     Для вибору оптимального маршруту водіями вантажного транзитного транспорту, Службою автомобільних доріг у Запорізькій області повідомлено регіональні Служби інших областей, з яких здійснюється основний транзитний рух транспорту через м. Запоріжжя, про заборону руху по греблі Дніпровської ГЕС та частково з 06-00 год. до 09-00 год. та з 16-00 год. до 19-00 год через І, ІІ мостами Преображенського вантажного транзитного транспорту, з проханням встановити відповідні дорожні знаки на дорогах Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь, М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог), Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя, Н-15 Запоріжжя – Донецьк, Р-73 /Н-08/ - Нікополь та повідомити водіїв та керівників транспортних підприємств через засоби масової інформації та на власних web – сайтах, задля правильного планування маршрутів.
     Постійний контроль за дотриманням водіями вантажного транзитного автотранспорту буде здійснюватися постійно діючими постами Патрульної поліції.

Прес-служба САД у Запорізькій області