УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Запорізькій області

» Прес-центр » новини » До відома громадян: карта-схема автомобільних доріг державного значення Запорізької області, які знаходяться на балансі Служби

До відома громадян: карта-схема автомобільних доріг державного значення Запорізької області, які знаходяться на балансі Служби

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує, що з 1 січня 2018 року в рамках децентралізації відбулась передача автомобільних доріг загального користування місцевого значення із сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України в управління місцевим органам влади.

      На балансі Служби автомобільних доріг у Запорізькій області залишились лише автошляхи державного значення, загальною протяжністю 1628,2 км, з них: міжнародні – 392,8 км, національні – 407,4 км, регіональні – 78,3 км та територіальні – 749,7 км.

     В підпорядкування Запорізької обласної державної адміністрації, а саме Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації передано 541 автомобільну дорогу  загального користування  місцевого значення, загальною протяжністю 5357,8 км (обласні та районні).

     Просимо зазначити, що звернення щодо покращення стану обласних та районних автодоріг з 1 січня доцільно адресувати до Запорізької обласної державної адміністрації.

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області надає оновлений перелік автомобільних доріг загального користування державного значення, що перебувають на балансі Служби автодоріг.

КАРТА-СХЕМА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

Прес-служба САД у Запорізькій області