УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Дорожники області готуються до зими

Дорожники області готуються до зими

     Так, на сьогодні, для сталого функціонування автомобільних доріг державного значення області в зимовий період дорожніми організаціями на замовлення Служби автомобільних доріг виконується комплекс відповідних заходів. Головним підрядником по виконанню робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування області є ДП «Запорізький облавтодор».

     Станом на  01 листопада 2019р., підрядною організацією ДП «Запорізький облавтодор» заготовлено 3 500 тон технічної солі, або 100 % від розрахункової  потреби на весь осінньо-зимовий період, 28 100 тон фрикційних матеріалів, або 93,6 % від розрахункової потреби (30 000 тон).

     Для ліквідації ямкового ремонту у виробничих підрозділах ДП «Запорізький облавтодор» створені запаси холодних асфальтобетонних сумішей - 50 т та 50 тон інших сумішей.

     Також, завершено ремонт та приведення у готовність 100% техніки, яку необхідно задіяти до зимового утримання доріг. Крім того залучено 65 од техніки на договірних засадах у сторонніх організацій, необхідної для виконання в різних умовах робіт.

     До належного технічного стану вже приведено пункти обігріву і лінійні виробничі будівлі філій ДП «Запорізький облавтодор». Так, для зберігання протиожеледних матеріалів відремонтовано та підготовлено 1 стаціонарну базу та 32 тимчасових площадки Проведена робота по забезпеченню дорожніх робітників, які будуть задіяні на зимовому утриманні автодоріг комплектами зимового спецодягу та спецвзуттям.

     Зокрема, на сьогодні, керівництвом Служби автомобільних доріг у Запорізькій області здійснюються виїзди до всіх районних філій ДП «Запорізькій  облавтодор», з метою перевірки їх готовності до зимового періоду.

Прес-служба САД у Запорізькій області