УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Дорожники відновили роботи з ліквідації аварійної ямковості на автодорогах державного значення Запорізької області

Дорожники відновили роботи з ліквідації аварійної ямковості на автодорогах державного значення Запорізької області

     У дні сприятливих погодних умов,  дорожники області почали проводити роботи з ліквідації аварійної ямковості. Йдеться саме не про плановий ремонт, а аварійний, який переважно дорожники виконують взимку. Адже тріщини та вибоїни величиною, яка перевищує допустимі норми, утворюються впродовж усього року й після завершення будівельного сезону зокрема. Щоб забезпечити безпечний проїзд, у холодну пору року ямковий ремонт на таких ділянках виконується гарячими асфальтобетонними сумішами.

     Так за два дні, а саме: 30, 31 січня на дорогах державного значення області було ліквідовано 479 кв. м аварійної ямковості. Здебільшого роботи виконувались на найбільш проблемних ділянках автодоріг та місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод. Матеріали для виконання ремонту на цьому тижні постачали Запорізький та Василівський асфальтобетоні заводи.   

     Зокрема, на автодорогах державного значення М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, км300 - км310 та Н-15 Запоріжжя-Донецьк, км9 – км14, ремонтні роботи виконувались з застосуванням спецмашини «Ремонтер» філією «Запорізька дорожньо-експлуатаційна дільниця». Нагадаємо, що застосування даного механізму дозволяє виконувати якісний ямковий ремонт навіть при низьких температурах повітря. Так як, розігрів суміші проводиться безпосередньо на місці виконання робіт, що дозволяє забезпечити необхідний температурний режим навіть при температурі повітря нижче -0 С0. Виконання ямкового ремонту з застосування цієї спецтехніки забезпечує якість та довготривалість виконаних робіт.

     На автодорозі державного значення Н-30 Василівка-Бердянськ, км35 – км38,  роботи виконувала бригада філії «Токмацький райавтодор». Філією «Пологівський райавтодор» ліквідація аварійної ямковості виконувалася на автодорозі Т-08-15 Оріхів - Пологи, в Пологівському районі.  Роботи виконувались за допомогою гарячої асфальтобетонної суміші.

     Всього з початку відновлення дорожніх робіт на дорогах загального користування державного значення було ліквідовано 507 кв. м аварійної ямковості.

Прес-служба САД у Запорізькій області