Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Дорожники Запорізької області проводять комплекс заходів зі збереження зіпсованого негодою дорожнього покриття

Дорожники Запорізької області проводять комплекс заходів зі збереження зіпсованого негодою дорожнього покриття

     В приміщенні  Служби автомобільних доріг у Запорізькій області відбувся брифінг за участю керівництва Служби автодоріг,  ДП «Запорізькій облавтодор» та представників регіональних ЗМІ, з приводу інформування громадськості про хід ліквідації ямковості на автодорогах загального користування державного значення Запорізької області.

     Про хід робіт та заплановані ремонтні роботи на дорогах загального користування державного значення області, розповів перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області  Михайло Прохоров. Він зауважив, що на сьогодні першочерговим завданням дорожників є проведення аварійного ремонту дорожнього покриття на автомобільних дорогах міжнародного та національного значення області.

     Зважаючи на суттєве погіршення технічного стану автомобільних доріг загального користування, спричиненого різкими змінами погодних умов протягом всього зимового періоду поточного року, які пов’язані з коливання температури повітря, опадами у вигляді дощу, мокрого снігу і його таненням та на виконання окремого доручення Укравтодору від 04.02.2019р. №24-ОД, Службою автомобільних доріг у Запорізькій області було проведено обстеження автомобільних доріг державного значення області та визначено обсяги пошкоджень та руйнувань на них.

     Так, за результатами обстеження на дорогах міжнародного та національного значення було виявлено 22 620 кв.м аварійної ямковості. Також, виявлено пошкодження ділянок доріг, ліквідацію яких необхідно проводити локальними картами, загальним обсягом 130 875 кв. м.

     Слід зазначити, що з початку сприятливих погодних умов у поточному році, станом на 05.02.2019 р. філіями ДП «Запорізький облавтодор» ліквідовано аварійної ямковості на площі 2 801 кв. м. Роботи виконуються з застосування  гарячого асфальтобетону. Матеріали для виконання ремонтних робіт наразі постачають Запорізький та Василівський асфальтобетонні заводи.

     За словами директора ДП «Запорізький облавтодор» Андрія Коцура, з метою, як найскорішого покращення транспортно-експлуатаційних показників доріг та недопущення виникнення на них аварійних ситуацій, в найближчі дні при сприятливих погодних умовах заплановано запустити ще 3 асфальтобетонні заводи та задля щоденної  ліквідації аварійної ямковості планується задіювати до 17 ремонтних  бригад.

 

 

Прес-служба САД у Запорізькій області