Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Дорожники Запорізької області відновили роботи з ліквідації аварійної ямковості на автодорогах державного значення

Дорожники Запорізької області відновили роботи з ліквідації аварійної ямковості на автодорогах державного значення

     У дні сприятливих погодних умов,  дорожники області почали проводити роботи з ліквідації аварійної ямковості. Йдеться саме не про плановий ремонт, а аварійний, який переважно дорожники виконують взимку. Через постійні переходи  температури повітря через нульову позначку та перезволоження дорожнього полотна на покритті автомобільних доріг з’являються тріщини та вибоїни. Щоб забезпечити безпечний проїзд, у холодну пору року ямковий ремонт на таких ділянках доріг у Запорізькій області виконується з використанням холодних асфальтобетонних сумішей, а також «Ремонтером». 

     Наразі, особлива увага приділяється  міжнародним та національним автодорогам області.

     Проводяться аварійні роботи з ліквідації ямковості асфальтобетонного покриття:

✅автодорога М-18 Харків – Сімферополь- Алушта – Ялта;

✅автодорога М-14 Одеса - Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог);

✅автодорога Н-15 Запоріжжя – Донецьк;

✅автодорога Н-30 Василівка – Бердянськ.

      Нагадаємо, що застосування спецмашини «Ремонтер» дозволяє виконувати якісний ямковий ремонт навіть при низьких температурах повітря. Так як, розігрів суміші проводиться безпосередньо на місці виконання робіт, що дозволяє забезпечити необхідний температурний режим навіть при температурі повітря нижче - 0 С0. Виконання ямкового ремонту з застосування цієї спецтехніки забезпечує якість та довготривалість виконаних робіт.

      Крім того, в рамках виконання робіт з експлуатаційного утримання  щоденно на автошляхах державного значення області виконуються роботи по зимовому утриманню. Проводяться роботи з  встановлення та заміни дорожніх знаків, ремонту пошкодженого металевого бар’єрного огородження, також прибираються зупинки громадського транспорту та автопавільйони. З метою недопущення накопичення води на проїзній частині, виконуються роботи по  забезпеченню водовідведення з проїзної частини та узбіч автодоріг.

      Просимо всіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, обирати безпечну дистанцію та швидкість.

 

Прес-служба САД у Запорізькій області