УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » ДП “Запорізький облавтодор” очолив новий керівник

ДП “Запорізький облавтодор” очолив новий керівник

     Сьогодні, 28-го липня, заступник  Голови Запорізької обласної державної адміністрації Віктор Скобліков та директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Андрій Антонов, разом з начальником Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Володимиром Кухтою представили колективу ДП "Запорізький  облавтодор» нового керівника.

     Так, 28-го липня 2017 року, згідно наказу ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» від 27. 07. 2017р. №119-ВК, на посаду тимчасово виконуючого обов’язки директора ДП «Запорізькій облавтодор» призначено – Івка Андрія Володимировича .

     Як підкреслив заступник Голови облдержадміністрації, Андрій Івко має фахову освіту та практичні знання. Має багатий досвід виконання будівельних та ремонтних робіт, у тому числі доріг. Крім того, має досвід керівництва чисельними колективами на виробничих підприємствах.

    Привітавши з призначенням на таку відповідальну посаду, Віктор Скобліков зазначив, що на плечі нового керівника лягає величезна відповідальність, адже у ДП «Запорізький облавтодор» - багато невирішених питань та великі заборгованості, тому у Андрія Володимировича не буде часу на розгойдування, а одразу ж доведеться вирішувати першочергові організаційні й робочі питання підприємства.

Біографічна довідка

Освіта:

1998 - 2003 - Запорізька державна інженерна академія. Здобув кваліфікацію інженер-механік за  спеціальністю "Металургійне обладнання".

2001 - 2003 - Запорізька державна інженерна академія. Здобув кваліфікацію менеджер-економіст за  спеціальністю "Менеджмент організацій".

2007 – 2009 - Запорізька державна інженерна академія. Здобув кваліфікацію інженер-будівельник за спеціальністю "Промислове та цивільне будівництво".

2012 – Запорізька державна інженерна академія. Підвищення кваліфікації за фахом "Будівництво та проектування будівель і споруд в складних геологічних умовах та в сейсмічних зонах".

З 2015р. по  т.ч. Запорізький національний технічний університет. Аспірантура на кафедрі "Будівельне виробництво та управління проектами".

З 2017р. по т.ч. МВА (master of business administration) м. Київ.

Трудова діяльність:

З 1999р.  - по т.ч. - приватний підприємець.

2005 – 2008 рр. – заступник директора з комерційних питань ТОВ "Теплоспецмонтаж", м. Запоріжжя.

2008 – 2012рр. - заступник директора з виробництва ТОВ "Спеценергомонтаж", м. Запоріжжя.

2012 – 2015рр. – директор ТОВ "Сім-Білдінг", м. Запоріжжя.

2015 – 2016рр. – генеральний директор ТОВ "Ін-Тайм" м. Київ.

З 2016  по т.ч. наукова робота, член Запорізького обласного відділення Академії будівництва України.

Прес-служба САД у Запорізькій області