УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Готуватись до зими дорожники Запорізької області починають ще влітку

Готуватись до зими дорожники Запорізької області починають ще влітку

     Одним з найважливіших пунктів експлуатаційного утримання автодоріг  у Запорізькій області  є організація сталої роботи дорожніх служб у зимовий період – забезпечення безперебійного руху автотранспорту автомобільними дорогами загального користування області.

     З цього приводу, в Службі автомобільних доріг у Запорізькій області відбулась виробнича нарада з підрядниками задіяними у зимовому утриманні автодоріг державного значення Запорізької області.

     Під час наради було обговорено стан виконання запланованих у 2020 році обсягів робіт з ремонту в межах експлуатаційного утримання мостів та доріг державного значення.  Крім того, окремо проаналізовано підготовку до зимового утримання автомобільних доріг загального користування державного значення.

     Так, для утримання автомобільних доріг державного значення у зимовий період 2020 -2021 укладено договір з генеральною підрядною організацією ТОВ «ОНУР Конструкціон інтернешнл». Також залучено  8 субпідрядних організацій (ДП «Запорізький облавтодор», ТОВ «ДОРБУД», ТОВ «ДБК Валеміра», ТОВ «Ремшляхбуд», ТОВ  «ВІАСПЕЦБУД», ТОВ «ІНКОМЦЕНТР», ТОВ «Амструд», ТОВ «ІНКОМ ЦЕНТР»), які закріплені за ділянками автодоріг.

     У ході заходу, заступник начальника Служби з експлуатаційного утримання автодоріг Михайло Прохоров повідомив, що  з метою забезпечення безперебійного руху автотранспорту автомобільними дорогами загального користування державного значення до сталої роботи їх функціонування в осінньо-зимовий період 2020-2021 року Службою автодоріг заплановані та вже затверджені підготовчі заходи до роботи в осінньо-зимовий період. Визначені обсяги, терміни їх виконання та вартість конкретних організаційних заходів з підготовки до роботи в зимових умовах.

     Також, Михайло Прохоров наголосив присутнім на тому що підготовчі роботи до зимового періоду 2020-2021 років тривають і перебувають під постійним контролем керівництва Служби автомобільних доріг та ще раз зауважив, що у кожному підприємстві на початок осінньо-зимового періоду, в достатньому обсязі мають бути наявними посипні протиожеледні матеріали та запаси пального. Крім того, повинен бути резерв на випадок надзвичайних ситуацій.

     За підсумками наради, задля належної підготовки до осінньо-зимового періоду 2020-20201,  керівництво Служби та генпідрядника надали ряд необхідних для виконання доручень.