УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Інформація про хід робіт з капітального ремонту мостового переходу через р. Суха Балка

Інформація про хід робіт з капітального ремонту мостового переходу через р. Суха Балка

     Сезон активних дорожніх робіт 2018 у Запорізькій області вже завершено, але мостобудівники продовжують виконувати заплановані будівельно-монтажні роботи поки їм дозволяють нині існуючі погодні умови.   

     Так, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області підрядним підприємством ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» на об’єкті капітального ремонту автомобільної дороги М -18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта на ділянці км 322+700 км 323+022 (мостовий перехід через р. Суха Балка) роботи проводяться в посиленому темпі.

     Станом на 6-те грудня 2018р., на об’єкті виконання робіт з капремонту мосту через р. Суха Балка, вже змонтовано балки прогонової будови в прогоні між опорами №3-4. Наразі, проводяться роботи з армування поздовжніх стиків, омонолічування балок та монтажу плити проїзду. Також, проводяться роботи з відсипання конусів дренуючим ґрунтом на опорах №1 та №4. На опорі №2 завершено роботи з влаштування ростверку та стійок.

     Крім того, іншою залученою субпідрядною організацією проводяться роботи з влаштування зовнішнього освітлення ділянки капремонту.          

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує, що на період виконання будівельно-монтажних робіт існуючого мостового переходу через р. Суха Балка перекрито рух автотранспорту на  автомобільній дорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта на ділянці км 322+700-км 323+022. Організація руху автомобільного транспорту здійснюється по тимчасовому об’їзду.

     У зв’язку з цим, просимо вибачення за тимчасові незручності, пов’язані із ремонтними роботами та закликаємо усіх учасників дорожнього руху дотримуватись Правил дорожнього руху та швидкісного режиму, особливо в місцях проведення ремонтних робіт та звертати особливу увагу на попереджувальні знаки.

Прес-служба САД у Запорізькій області