УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Інформація про хід робіт з капітального ремонту мостового переходу через р. Суха Балка на автодорозі М-18

Інформація про хід робіт з капітального ремонту мостового переходу через р. Суха Балка на автодорозі М-18

     Станом на 21 грудня 2018р., на об’єкті виконання робіт з капремонту мосту через р. Суха Балка, вже проведено роботи з влаштування ригелів на опорах №1-2, забетоновано монолітні підферменники. Також, завершуються роботи з відсипання конусів дренуючим ґрунтом та виконуються роботи з їх укріплення.

     В прогоні між опорами №2 та №3 проведено монтаж балок прогонових будов. Наразі, проводяться роботи з армування поздовжніх стиків, омонолічування балок та монтажу плити проїзду. Крім того, проводяться роботи з влаштування сполучення мосту з насипом підходів.  

     Також, іншою залученою субпідрядною організацією продовжуються роботи з влаштування зовнішнього освітлення ділянки капремонту.

     Основні, будівельно-монтажні роботи на об’єкті капітального ремонту автомобільної дороги М -18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта на ділянці км 322+700 км 323+022 (мостовий перехід через р. Суха Балка)   на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області виконує підрядне підприємство ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» .   

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує, що на період виконання ремонтних робіт існуючого мостового переходу через р. Суха Балка перекрито рух автотранспорту на  автомобільній дорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта на ділянці км 322+700-км 323+022. Організація руху автомобільного транспорту здійснюється по тимчасовому об’їзду.

     У зв’язку з цим, просимо вибачення за тимчасові незручності, пов’язані із ремонтними роботами та закликаємо усіх учасників дорожнього руху дотримуватись Правил дорожнього руху та швидкісного режиму, особливо в місцях проведення ремонтних робіт та звертати особливу увагу на попереджувальні знаки.

 

Прес-служба САД у Запорізькій області