УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Інформація про хід робіт з капітального ремонту мосту через р. Суха Балка

Інформація про хід робіт з капітального ремонту мосту через р. Суха Балка

     Станом на 12 листопада 2018р, на замовлення Служби автомобільних доріг у  Запорізькій області підрядним підприємством ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» на об’єкті капітального ремонту мосту через р. Суха Балка вже завершено роботи з влаштування ростверків та стійок на опорах №3 та №4. Наразі, на цих опорах тривають роботи з монтажу ригелів. На опорі №1 проводяться роботи зі зрубування голів паль та з влаштування ростверку. На опорі №2 розпочато роботи з влаштування шпунтового огородження.

     Крім того, на будівельному майданчику розпочато роботи з влаштування зовнішнього освітлення. Наразі проводяться роботи з прокладання кабелю живлення опор освітлення.  

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує, що на період виконання робіт з капітального ремонту існуючого мостового переходу через р. Суха Балка перекрито рух автотранспорту на  автомобільній дорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта на ділянці км 322+700-км 323+022. Організація руху автомобільного транспорту здійснюється по тимчасовому об’їзду.

     У зв’язку з цим, просимо вибачення за тимчасові незручності, пов’язані із ремонтними роботами та закликаємо усіх учасників дорожнього руху дотримуватись Правил дорожнього руху та швидкісного режиму, особливо в місцях проведення ремонтних робіт та звертати особливу увагу на попереджувальні знаки.

 

Прес-служба САД у Запорізькій області