УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Інформація про хід робіт з капітального ремонту мосту на автодорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта

Інформація про хід робіт з капітального ремонту мосту на автодорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта

     Станом на 22-ге листопада 2018р., на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області підрядним підприємством ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» на об’єкті капітального ремонту мосту через р. Суха Балка роботи тривають в щоденному режимі. На сьогодні вже завершено роботи з влаштування ростверків та стійок на опорі №1. На опорі №2 вже влаштовано тампонажний шар бетону, наразі тривають підготовчі роботи до бетонування ростверку. На опорах № 3 та №4 влаштовано конструкції підферменників. 

     Крім того, на об’єкті капремонту, проводяться роботи з розчищення русла річки Суха Балка в прогоні між опорами №3-4 та тривають роботи з влаштування конусу та його укріплення на стояні №4. Також в прогоні 3-4 виконуються підготовчі роботи до монтажу балок.    

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує, що на період виконання робіт з капітального ремонту існуючого мостового переходу через р. Суха Балка перекрито рух автотранспорту на  автомобільній дорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта на ділянці км 322+700-км 323+022. Організація руху автомобільного транспорту здійснюється по тимчасовому об’їзду.

     У зв’язку з цим, просимо вибачення за тимчасові незручності, пов’язані із ремонтними роботами та закликаємо усіх учасників дорожнього руху дотримуватись Правил дорожнього руху та швидкісного режиму, особливо в місцях проведення ремонтних робіт та звертати особливу увагу на попереджувальні знаки.

Прес-служба САД у Запорізькій області