УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Інформація про погодні умови та стан доріг державного значення станом на 08 год. 00 хв. 14.01.2020 р. по Запорізькій області

Інформація про погодні умови та стан доріг державного значення станом на 08 год. 00 хв. 14.01.2020 р. по Запорізькій області

    Температура повітря по області становить від 0 до -3 градусів за Цельсієм. Місцями невелика мряка. Покриття автодоріг: місцями ожеледиця, оброблене протиожеледними матеріалами. Проїзд усіма дорогами загального користування державного значення області забезпечено.

     Вчора ввечері (13.01.2020) коливання температури повітря (від незначних плюсових до незначного мінуса) у поєднанні з високою вологістю повітря, призвели до виникнення ожеледиці на деяких ділянках автошляхів. Службою автомобільних доріг у Запорізькій області було оперативно прийняті заходи по організації та забезпеченню сталого транспортного сполучення.

     Так, з самого початку зміни температури повітря, дорожниками була організована робота з ліквідації слизькості на покритті. У першу  чергу були проведені роботи на найнебезпечніших ділянках автодоріг (крутих спусках  і підйомах, на перехрестях, транспортних розв’язках та штучних спорудах, підходах до них) протиожеледними матеріалами. Для безперебійного та безпечного проїзду автотранспорту працювали майже всі філії ДП «Запорізькій облавтодор». Для виконання робіт було задіяно 59 дорожніх робітників та 48 одиниць спецтехніки. 

     Наразі, заходи з забезпечення безпечного проїзду продовжуються.

     Нагадуємо, що для учасників дорожнього руху цілодобово працює диспетчерська служба Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, до якої в разі потреби можна звернутись за телефоном (061) 787-64-30.

     Працівниками дорожніх підприємств постійно проводиться моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою камер спостереження.

    Служба автодоріг закликає водіїв бути обережними під час руху за складних погодних умов та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху: користуватися пасками безпеки, дотримуватися безпечної дистанції та інтервалу, не перевищувати швидкість. Також варто відмовитися від ризикованих маневрувань, які за складних погодних умов можуть привести до створення аварійних ситуацій.

Прес-служба САД у Запорізькій області