УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Інформація про стан доріг державного значення станом на 08 год. 00 хв. 10.01.2020 р. по Запорізькій області

Інформація про стан доріг державного значення станом на 08 год. 00 хв. 10.01.2020 р. по Запорізькій області

     Температура повітря по області становить від -1 до -3 градусів за Цельсієм. Місцями невеликий  сніг. Покриття автодоріг місцями засніжене, оброблене протиожеледними матеріалами. Проїзд усіма дорогами загального користування державного значення Запорізької області забезпечено.

     Сьогодні вночі та станом на ранок 10 січня, у деяких районах Запорізької області засніжило. Так, з самого початку опадів, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, філіями підрядного підприємства ДП «Запорізькій облавтодор» області була організована робота по ліквідації слизькості на покритті. Роботи з посипання протиожеледними матеріалами проводилися  у Запорізькому, Куйбишевському, Оріхівському та Новомиколаївському районах. Для цього було задіяно 15 дорожніх робітників та 12 одиниць спецтехніки.

     Наразі, заходи з забезпечення безпечного проїзду продовжуються.

     Служба автодоріг закликає водіїв бути обережними під час руху за складних погодних умов та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху: користуватися пасками безпеки, дотримуватися безпечної дистанції та інтервалу, не перевищувати швидкість. Також варто відмовитися від ризикованих маневрувань, які за складних погодних умов можуть привести до створення аварійних ситуацій.

 

Прес-служба САД у Запорізькій області