УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Інформація про стан доріг державного значення станом на 08 год. 00 хв. 14.02.2020 р. по Запорізькій області

Інформація про стан доріг державного значення станом на 08 год. 00 хв. 14.02.2020 р. по Запорізькій області

     Температура по області від +1 до (-2) ºС. Без опадів. Покриття автодоріг: сухе, місцями мокре, місцями паморозь, оброблене протиожеледними матеріалами. Проїзд по автодорогам державного значення області забезпечено.

     Станом на 8-му годину ранку, задля забезпечення безпечного та безперешкодного проїзду автошляхами області, працювали майже всі філії ДП «Запорізький облавтодор». Для виконання робіт з ліквідації слизькості на покритті було задіяно 39 дорожніх робітників та 39 од. спецтехніки. Роботи з посипання протиожеледними матеріалами в першу чергу, проводилися на найнебезпечніших ділянках автодоріг (крутих спусках  і підйомах, на перехрестях, транспортних розв’язках та штучних спорудах, підходах до них).

     На даний час, заходи з забезпечення безпечного проїзду тривають.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв бути обережними під час руху та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху: користуватися пасками безпеки, дотримуватися безпечної дистанції та інтервалу, не перевищувати швидкість. Також варто відмовитися від ризикованих маневрувань, які за складних погодних умов можуть привести до створення аварійних ситуацій.

     Для оперативного реагування на можливі ускладнення погодних умов дорожниками області продовжується цілодобове чергування.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертаються до водіїв, з проханням - при виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування Запорізької області, негайно повідомити оператора диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30.