Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Інформація про стан доріг державного значення станом на 08 год. 00 хв. 15.01.2020 р. по Запорізькій області

Інформація про стан доріг державного значення станом на 08 год. 00 хв. 15.01.2020 р. по Запорізькій області

     Температура по області +3- (-2) ºС. Покриття автодоріг: місцями мокре, оброблене протиожеледними матеріалами. Проїзд по автодорогам державного значення області забезпечено.

     Станом на 8-му годину ранку, задля забезпечення безпечного та безперешкодного проїзду автошляхами області, працювали 3 філії ДП «Запорізький облавтодор», а саме: філія «Запорізький райавтодор», філія «Оріхівський райавтодор» та філія «Кам’янко-Дніпровський  райавтодор». Для виконання робіт з ліквідації слизькості на покритті було задіяно 22 дорожніх робітника та 19 одиниць спецтехніки. Роботи з посипання протиожеледними матеріалами проводилися на найнебезпечніших ділянках автодоріг (крутих спусках  і підйомах, на перехрестях, транспортних розв’язках та штучних спорудах, підходах до них).

     На даний час, заходи з забезпечення безпечного проїзду тривають.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв бути обережними під час руху та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху: користуватися пасками безпеки, дотримуватися безпечної дистанції та інтервалу, не перевищувати швидкість. Також варто відмовитися від ризикованих маневрувань, які за складних погодних умов можуть привести до створення аварійних ситуацій.

     Обов’язково перевірте технічний стан авто, подбайте про встановлення на своїх автомобілях шин з зимовим малюнком протектору та запас палива. 

     Для оперативного реагування на можливі ускладнення погодних умов дорожниками області продовжується цілодобове чергування.

     Нагадуємо, що для учасників дорожнього руху цілодобово працює диспетчерська служба Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, до якої в разі потреби можна звернутись за телефоном (061) 787-64-30.

Пресслужба САД у Запорізькій області