УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Інформація про стан доріг державного значення станом на 08год. 00 хв. 07.02.20120 р. по Запорізькій області.

Інформація про стан доріг державного значення станом на 08год. 00 хв. 07.02.20120 р. по Запорізькій області.

 Станом на 8-му ранку, температура по області становить від (-3) до -7 ºС. Місцями невеликий сніг. Покриття автодоріг місцями засніжене, оброблене протиожеледними матеріалами. Проїзд по усім дорогам загального користування державного значення у Запорізькій області забезпечено.

     Дорожники продовжують працювати у посиленому режимі. На даний час, для  ліквідації зимової негоди працюють усі філії ДП «Запорізький облавтодор».За добу, проводилися роботи з розчищення доріг від снігу та з обробки автодоріг протиожиледними матеріалами. Для виконання робіт було задіяно 91 дорожній робітник та 75 одиниць спецтехніки.

     Для забезпечення безперебійного руху на автошляхах регіону в період погіршення погодних умов дорожні організації знаходяться у режимі цілодобового чергування.

     Зважаючи на мінливість погодних умов, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв бути максимально обережними під час руху  та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху.

     Дорожники області звертаються до водіїв - при виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах державного значення Запорізької області, негайно повідомити оператора диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30 та при можливості не продовжувати рух по цій ділянці дороги, а зачекати на ділянках відстою транспортних засобів та дати можливість проїхати техніці для розчищення й обробки ділянки.