УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Інформація про стан доріг державного значення станом на 17год. 00 хв. 07.02.2020 р. по Запорізькій області.

Інформація про стан доріг державного значення станом на 17год. 00 хв. 07.02.2020 р. по Запорізькій області.

Температура по області становить від -2 до -10 ºС. Місцями сніг. Покриття автодоріг місцями засніжене, оброблене протиожеледними матеріалами.

Проїзд по дорогам загального користування державного значення забезпечено.

Як і прогнозували синоптики, з 5-го лютого на території Запорізької області спостерігається різке погіршення погодних умов у вигляді зниження температури, поривів вітру та опадів. Протягом усього часу працівники дорожньої галузі протистоять стихії, аби автомобілісти могли спокійно пересуватися дорогами регіону.

Наразі, продовжує сніжити у Більмацькому та Розівському районах.

Дорожні організації продовжують роботи по забезпеченню належного стану доріг для усунення наслідків негоди, під час яких проводиться снігоочищення та обробка протиожеледними матеріалами проїзної частини доріг державного значення.

Так станом на 17 год.00 хв. для виконання робіт задіяно 107 дорожніх робітників та 91 одиниця спецтехніки.

Слід зазначити, що від початку погіршення погодних умов у цілодобовому режимі працюють усі філії ДП «Запорізький облавтодор». Залучено максимальну кількість працівників та наявну дорожню техніку. Крім цього, до розчищення доріг від снігу залучена техніка сторонніх організацій, з якими Службою автодоріг укладено договори.

Зважаючи на мінливість погодних умов, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв бути максимально обережними під час руху та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху.

Дорожники області звертаються до водіїв - при виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах державного значення Запорізької області, негайно повідомити оператора диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30 та при можливості не продовжувати рух по цій ділянці дороги, а зачекати на ділянках відстою транспортних засобів та дати можливість проїхати техніці для розчищення й обробки ділянки.