УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Інспектори “Дорожнього науково-технічного центру” позитивно оцінили будівництво запорізьких мостів

Інспектори “Дорожнього науково-технічного центру” позитивно оцінили будівництво запорізьких мостів

На минулому тижні якість виконання дорожньо-будівельних робіт на штучних спорудах у Запоріжжі та Запорізькій області перевірили інспектори Державного підприємства “Дорожній науково-технічний центр”.

Інспектували капітальний ремонт мосту через річку Молочну, що на автодорозі М-14 “Одеса - Мелітополь - Новоазовськ”, що під Мелітополем, та будівництво автотранспортної магістралі через річку Дніпро в Запоріжжі.

Фахівці “Дорцентру” перевіряли наявність проектної та технічної документації на об’єктах будівництва, засобів вимірювальної техніки, геодезичних інструментів, ведення журналу робіт, якість матеріалів, що використовуються в будівництві,та наявність сертифікатів на них, відповідність виконуємих робіт до проектів, технології будівництва, дотримання техніки безпеки, огородження дорожнього руху.

За результатами інспекції було складено акт перевірки, в якому зазначено, що будівництво автотранспортної магістралі через річку Дніпро у Запоріжжі, а також капітальний ремонт мосту через річку Молочна на автодорозі М-14 виконуються в повній відповідності містобудівним нормам. Жодних порушень технології виконання будівельних робіт виявлено не було, вся технічна документація є в наявності на об’єктах, журнали ведуться своєчасно, недоліків та дефектів не виявлено.

Таким чином, обидва інспектуємі об’єкти отримали позитивні висновки “Дорожнього науково-технічного центру” щодо якості виконання дорожньо-будівельних робіт на штучних спорудах.