УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Керівник Служби автомобільних доріг перевірив хід виконання робіт з капітального ремонту мосту через р. Суха Балка

Керівник Служби автомобільних доріг перевірив хід виконання робіт з капітального ремонту мосту через р. Суха Балка

     На початку робочого тижня, начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко проінспектував об’єкт капітального ремонту автомобільної дороги М -18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта на ділянці км322+700 - км323+022 (мостовий перехід через р. Суха Балка).

     Під час відвідування він перевірив хід виконання ремонту та оглянув, як ведуться роботи з армування монолітної плити проїзду в прогоні №4-3, а також монтаж ригелів на проміжних опорах. Поспілкувавшись з мостобудівниками начальник Служби висловив своє задоволення якістю та темпами виконання робіт. Так, на сьогодні підрядниками виконано понад 73%  всіх будівельно-монтажних робіт.

     Нагадаємо, роботи з капітального ремонту мосту через р. Суха Балка на дорозі М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, км 322+700 - км323+022, підрядним підприємством ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» було розпочато 9 серпня 2018 р. Згідно договору, термін завершення робіт – квітень 2019 р. Але, при умовах стабільного фінансування та сприятливих погодних умов, підрядник планує завершити роботи до кінця поточного року.    

     Прес-служба САД у Запорізькій області