УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Керівництво Служби автодоріг та Запорізької ОДА разом із журналістами перевірили цілісність прогонової будови вантового мосту

Керівництво Служби автодоріг та Запорізької ОДА разом із журналістами перевірили цілісність прогонової будови вантового мосту

На споруді № 10 (вантовий міст) Автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжя мостобудівники з’єднали всі секції, які було змонтовано за допомоги плавкрану LK-800 (“Захарій”) в єдину прогонову будову. Сьогодні, 6 жовтня, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олександр Горбань продемонстрував її цілісність голові Запорізької обласної державної адміністрації Олександру Старуху та журналістам.

Всі разом вони пройшлись по вантовому мосту з лівого берега в бік острова Хортиця та на власні очі переконались у просуванні робіт. 

В ході візиту Олександр Горбань розповів, що наразі мостобудівники долучились до робіт з монтажу тротуарних плит на мосту, а на підході до нього з лівого берегу (споруда № 11) вже нанесено ізоляцію, та зараз відбувається монтаж перильного огородження та прокладання кабелів електропостачання для освітлення проїжджої частини.