УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Керівництво Служби автомобільних доріг області та Запорізької облдержадміністрації обговорили з генпідрядником ситуацію щодо плавкрану LK-800

Керівництво Служби автомобільних доріг області та Запорізької облдержадміністрації обговорили з генпідрядником ситуацію щодо плавкрану LK-800

Сьогодні з робочим візитом на будмайданчик в районі Кривої бухти завітав голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух.

Разом із в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олегом Галичем голова ОДА поспілкувались з керівником проекту ТОВ “ОНУР” Багйапан Мехмет Емрахом, а також із капітаном та представником власника плавучого крану LK-800.

Як з’ясувалось, плавкран натрапив на підводну скелю, в результаті чого отримав пошкодження судна. Представник “ОНУР” та капітан плавзасобу запевнили Олександра Старуха та Олега Галича, що пошкодження не дуже значні, проте знадобиться деякий час на їхні усунення.

— Звичайно, коротка затримка зі спорудженням вантового мосту відбудеться, але, як нас запевнили замовник та генпідрядник, цьогоріч всі роботи будуть виконані, — прокоментував візит голова ОДА.