УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Керівництво Служби автомобільних доріг та Запорізької ОДА проінспектували хід робіт з будівництва низової частини балкового мосту через р. Старий Дніпро

Керівництво Служби автомобільних доріг та Запорізької ОДА проінспектували хід робіт з будівництва низової частини балкового мосту через р. Старий Дніпро

Так, мостобудівники вже повністю завершили бетонування плити проїзної частини на споруді № 5 (підхід до мосту з боку острова Хортиця). Наразі ведуться підготовчі роботи до бетонування четвертої захватки з восьми запланованих, довжина якої складає 42,0 п.м. на споруді № 3 (підхід до мосту з боку Хортицького району).

На самому ж балковому мосту (Споруда№4) виконуються роботи з опускання прогонової будови на опорні частини та паралельно тривають роботи з улаштування захисного покриття технологічного проходу.

Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух разом з заступником начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олександром Горбанем не обійшли увагою і будівництво вантового мосту (Споруда №10).

Олександр Горбань, розповів що наразі на верховій частині балкового мосту змонтовано вже 12 вантів. Після того, як змонтують всі сталеві канати, а це 48 шт, відбудеться опускання прогонової будови на проєктні відмітки.

     - Зараз виконуються монтажні роботи, потім геодезичні роботи по кожному ванту. Досконало вимірюється кожен вант. Все відбувається під жорстким контролем залучених фахівців, геодезистів, проєктувальника. Це складна задача, не треба поспішати - потрібно все зробити правильно, - розповів Олександр Горбань.

Очільник області відзначив, що роботи просуваються згідно графіка.

     - В цьому році всі зусилля спрямовані на те, щоб відкрити рух вантовим мостом, та усунути ті пробки, які є на під’їзді до мосту Преображенського. Ми всі побачили, як відкриття верхової частини балкого мосту полегшило рух транспорту з Хортицького району. Тепер чекаємо відкриття верхової частини вантового мосту, - розповів Олександр Старух.