УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Керівництво Служби автомобільних доріг у Запорізькій області прийняло участь у засіданні Ради регіонального розвитку Запорізької області

Керівництво Служби автомобільних доріг у Запорізькій області прийняло участь у засіданні Ради регіонального розвитку Запорізької області

     28 литстопада 2018р, під головуванням голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулося засідання Ради регіонального розвитку Запорізької області. У заході взяли участь народні депутати України від Запорізької області, перший заступник голови обласної ради Єгор Семенков; генеральний директор ТОВ СП  «НІБУЛОН», Герой України  Олексій Вадатурський; Надзвичайний і Повноважний посол України та Почесний громадянин Запорізької області В’ячеслав Похвальський; народний депутат України 1-го скликання віце-президент ЗОСПП «Потенціал» Олександр Білоусенко; депутати обласної ради, керівники місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники підприємств, установ і організацій різних галузей, громадськість, а також начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко та його заступник Михайло Прохоров.    

     У рамках розширеного засідання Ради регіонального розвитку Запорізької області були розглянуті два питання: децентралізація влади - нові можливості для регіонів та Запорізький регіон: здобутки та перспективи розвитку.

     Окремо очільник регіону зупинився на тих напрямках, які важливі для кожної з територій. Зокрема, щодо автодоріг, які завжди цікавлять людей.

     - Якщо говорити про дороги державного значення, а це дорога на Дніпро, траса Василівка-Бердянськ та «Дорога Життя» Запоріжжя-Маріуполь, загальна сума, спрямована на їх оновлення, - майже 860 мільйонів гривень. Практично половину цих коштів  отримано з обласного бюджету в рамках митного експерименту. Хочу підкреслити, що це стало можливим після реального порозуміння із підприємствами регіону, що повернулися в зону діяльності нашої митниці, яку наново очолив Олексій Мужев. І нині всі запоріжці побачили реальний ефект цієї роботи, що втілився в наших дорогах, - підкреслив  Костянтин Бриль.

     У цьому році Запорізька область найкраще в Україні впоралася з ремонтом доріг за рахунок коштів Державного дорожнього фонду. Субвенція з держбюджету до скарбниці області складає майже 480 мільйонів гривень. Приклад найважливіших доріг місцевого значення, які були оновлені, - Запоріжжя-Біленьке, під´їзд до Приморського Посаду, Пологи-Бердянськ та Токмак-Зарічне.

     Надалі, задля ефективного використання коштів, у Запорізькій області планується створення державного підприємства, яке опікуватиметься  організацією будівництва, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення, здійснюватиме функції замовника виконання робіт на автодорогах загального користування місцевого значення, а надалі й дорогах комунальної власності.

     - Хочу нагадати, що в рамках децентралізації громади та міста обласного значення отримали фінансову спроможність, завдяки чому були втілені в життя чимало важливих проектів. Проте перед нами є ще багато завдань. Адже в кожному місті та селі є над чим працювати. Тож покроково ми будемо займатися найболючішими та пріоритетними проблемами, розв’язання яких принесе найбільшу користь для суспільства. Перед усіма територіями нині стоїть завдання: визначитися з пріоритетами та не просто обрати їх, а ретельно зважити та обговорити з громадою. Найважливіше, що ми з вами просто сьогодні можемо зробити, - об’єднати наші зусилля та разом взятися за розв’язання проблем. Адже лише консолідація всіх, незалежно від партійної приналежності, є нашим шансом на розвиток України та Запорізького краю, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Прес-служба САД у Запорізькій області