Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Кількість ділянок ремонту на дорозі національного значення курортного напрямку Н-30 Василівка –Бердянськ збільшено. Фото

Кількість ділянок ремонту на дорозі національного значення курортного напрямку Н-30 Василівка –Бердянськ збільшено. Фото

     В результаті недостатнього фінансування у попередні роки, стан національної автомобільної дороги Н-30 Василівка –Бердянськ, на сьогодні, значно погіршився, аж до аварійного. В результаті руху великовагового транспорту, в тому числі військової техніки, на окремих ділянках дорога має значну колійність, здиблення, напливи та просадки. Привести дорогу до задовільного стану наразі, можливо за рахунок поточного середнього ремонту.

     Так, у 2020 році роботи з відновлення дорожнього покриття на автодорозі курортного напрямку планується виконати на ділянці загальною протяжністю 119 км, що проходить по Василівському, Токмацькому, Чернігівському, Приморському та Бердянському районах.

     Наразі, вже тривають роботи з поточного середнього ремонту на двох великих об’єктах автодороги. Роботи з відновлення дорожнього покриття виконують 2 потужні підрядні організації, на балансі яких є власні асфальтобетонні заводи.

     Роботи на автодорозі курортного напрямку було розпочато 27 лютого 2020р. підрядним  підприємством   ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» на ділянці дороги, яка проходить по території Василівського та Токмацького районів. За цей час вже проведено роботи з фрезерування асфальтобетонного покриття протяжністю 2,5 км. Загальна протяжність всієї ділянки виконання робіт, складає 48, 1 км.  

     Крім того, 2-го березня 2020р., підрядним підприємством ТОВ «Автомагістраль-Південь» було розпочато роботи на ділянці автодороги Н-30, км 89 + 526 — км 112 + 026, в Приморському районі. Наразі тривають роботи з фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття, яке втратило свою несучу здатність. Загальна протяжність всієї ділянки виконання робіт, яка проходить по території Приморського району,  складає 22,5 км.  

     Щоденний контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також лабораторією Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

     Нагадуємо, що ремонтні роботи виконуються з частковим обмеженням руху автотранспорту.

     У зв’язку з цим, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і  бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

Н-30, км 89 + 526 — км 112 + 026

Н-30 Василівка – Бердянськ, км7+000 – км55+082

 

Прес-служба САД у Запорізькій області