УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Костянтин Бриль: «Як приклад найкращого виконання відновлення автошляхів регіону – Служба автомобільних доріг у Запорізькій області»

Костянтин Бриль: «Як приклад найкращого виконання відновлення автошляхів регіону – Служба автомобільних доріг у Запорізькій області»

     Вчора, 15 травня 2018р., керівництво Служби автомобільних доріг у Запорізькій області взяли участь у нараді під головуванням Голови облдержадміністрації Костянтина Бриля з питання організації проведення  ремонту автомобільних доріг у Запорізькій області. На заході також були присутні представники  структурних   підрозділів  облдержадміністрації, ДП «Запорізький облавтодор», Управління патрульної поліції в Запорізькій області,  Головного управління Національної поліції України, Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області, представники райдержадміністрацій, сільських рад, ОТГ.

      Відкриваючи захід, Костянтин Бриль підкреслив, що на сьогодні триває  реформа автодорожньої галузі і з першого січня автодороги загального користування місцевого значення  передано на баланс  облдержадміністрацій.

      - У 2018 році на дороги загального користування місцевого значення виділено субвенцію з державного бюджету місцевим у розмірі 479,7 млн. грн. Це небувала сума, адже в середньому по районах це в п’ять  разів більше, ніж у попередні роки. Проте їх не вистачить, аби подолати всі проблеми одночасно. Тож нині розв’язуються  першочергові проблеми, на які звертали увагу території. Аби ця робота не припинялась і не розтягувалась, прошу представників влади на місцях завчасно готувати проектну документацію, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

     Як приклади найкращого виконання відновлення автошляхів регіону очільник регіону навів роботу деяких компаній. Так, у 2017 році Службою автомобільних доріг у  Запорізькій області були проведені тендерні процедури  та укладені договори на проведення  поточного  середнього ремонту по всій протяжності дороги Н-08 Бориспіль – Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук) - Маріуполь  на території Запорізької області з трьома підрядниками: ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», ТОВ «Автомагістраль-Південь», ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком». Саме вони й показують найкращі результати.

     Начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко доповів, що на сьогодні тривають роботи з поточного середнього ремонту на 4-х ділянках вищезазначеної автомобільної дороги, а саме:

     - На ділянці автомобільної дороги Н-08, км 450+455 – км 474+193, від межі Дніпропетровської області до м. Запоріжжя, станом на 18.05.2018р., повністю завершено роботи по основному проїзду. Наразі, тривають роботи з влаштування з’їздів та з благоустрою відремонтованої ділянки автомобільної дороги. Роботи виконує підрядне підприємство ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ»;

     - А/д Н-08, км 499+489 - км 535+789; км 548+108 - км 573+089, на ділянці від с.Таврійське в напрямку м.Запоріжжя.. Підрядник ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ». Виконання робіт на об’єкті було розпочато 16 травня поточного року;

     - А/д Н-08, км 499+489 - км 535+789; км 548+108 - км 573+089, підрядник ТОВ «Автомагістраль-Південь». Виконання робіт на об’єкті підрядником на ділянці км 548+108 - км 573+089  розпочато 3 травня поточного року. Планується ремонт дороги від с. Преображенка в напрямку м. Пологи;

     - А/д Н-08,  км 573+089 - км 667+089, підрядник ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ». Роботи з поточного середнього ремонту було розпочато у 2017 році. Так, у минулому році було  виконано роботи з регенерації основи 15,2 км та влаштування вирівнюючого шару на 5,5 км дороги.  Виконання робіт  у 2018 році було розпочато 2 травня.

     Крім того, у червні місяці поточного року, підрядною організацією  ТОВ «Автомагістраль-Південь» планується розпочати виконання робіт з поточного середнього ремонту  на  автодорозі Н-30 Василівка-Бердянськ на ділянці  км 55+082 - км 89+526.

     Окрему увагу присутні приділили також фінансуванню та організації робіт з експлуатаційного утримання ремонту доріг  загального користування державного значення. За словами начальника Служби автомобільних доріг Андрія Івка, нині з держбюджету  доведено 117 мільйонів гривень на ямковий ремонт 139 тисяч квадратних метрів доріг державного значення, на  яких було виявлено ямковість, в результаті весняного комісійного обстеження.  На 60 тисячах квадратних метрів ці роботи вже виконано на суму 58,8 мільйона гривень.

     Так, підводячи підсумки наради Костянтин Бриль надав протокольні доручення: забезпечити організацію робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг, облаштувати нові майданчики для здійснення габаритно-вагового контролю на автодорогах загального користування, забезпечити контроль  за  використанням бюджетних коштів у рамках митного експерименту.

 

Прес-служба САД у Запорізькій області