УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Міст через р. Суха балка: основні будівельно-монтажні роботи завершено

Міст через р. Суха балка: основні будівельно-монтажні роботи завершено

     Мостовий перехід через р. Суха Балка на автодорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, км 322+821 було побудовано орієнтовно в середині 50-х років ХХ сторіччя. Реконструкція моста орієнтовно відбувалася у 60 – 70-х роках минулого сторіччя. Треба зазначити, що з того часу і до тепер капітальний ремонт мосту не виконувався. В результаті проведеного комплексного обстеження були зроблено висновки, що мостовий перехід знаходиться в аварійному стані та потребує негайного ремонту.

     На підставі розробленого ПВКП «Технотранспроект» робочого проекту, якій було затверджено у встановленому порядку, за результатом проведення конкурсних торгів на виконання робіт з капітального ремонту автомобільної дороги М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта на ділянці км 322+700 - км 323+022 (мостовий перехід через р. Суха Балка), переможцем визначено ТОВ "Підприємство "Маст-Буд". Службою автомобільних доріг у Запорізькій області 04.07.2018р укладено договір з ТОВ "Підприємство "Маст-Буд" на виконання вищезазначених робіт. 9 серпня 2018 року підрядником було розпочато виконання підготовчих робіт на об’єкті.

     На сьогодні, підрядним підприємством повністю виконані основні будівельно-монтажні роботи зі зведення основних конструкцій мосту через р. Суха Балка на автодорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, км 322+700 - км 323+022. Зокрема, зведено всі опори, змонтовано балки прогонової будови, забетонована плита проїзної частини, а також влаштовано сполучення мосту з насипом підходів.  

     Станом на 17 січня 2019р., виконується залишок робіт з влаштування тротуарів на мосту, влаштування повздовжнього водовідведення, огородження та влаштування очисної споруди.    

     Роботи з укладання асфальтобетонного покриття для відновлення проїзної здатності вищезазначеної ділянки дороги будуть розпочато відразу з настанням сприятливих погодних умов. 

Прес-служба САД у Запорізькій області