Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Міст через р. Суха Балка: Роботи з капітального ремонту ділянки автодороги М -18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, відновлено

Міст через р. Суха Балка: Роботи з капітального ремонту ділянки автодороги М -18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, відновлено

     Начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко проінспектував об’єкт капітального ремонту автомобільної дороги М -18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта на ділянці км322+700 - км323+022 (мостовий перехід через р. Суха Балка).

     Під час відвідування він перевірив хід відновлення ремонтних робіт, а також долучився до робіт з геодезичного моніторингу об’єкту. Поспілкувавшись з мостобудівниками начальник Служби зауважив,  що після проведення всіх робіт з капітального ремонту мостовий перехід, побудований у 50-х роках минулого сторіччя відповідатиме сучасним нормам навантаження для мостів й сучасним стандартам безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього природного середовища.

     Так, відновлення робіт на об’єкті генеральним підрядним підприємством ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» було розпочато 20 червня 2019 р. 

     Станом на 10 липня 2019р., остаточно завершено роботи з влаштування нових тротуарів на мосту. Наразі, тривають роботи з влаштування нового металевого перильного огородження. Крім того, незабаром міст буде облаштовано й сучасною системою водовідведення для очищення стічних вод із проїзної частини.

      Разом з тим, підрядниками планується проведення робіт з влаштування асфальтобетонного покриття на під’їздах до мосту. Відсьогодні заплановано проведення робіт з  фрезерування непридатного для подальшої експлуатації дорожнього покриття на підходах до мосту, для чого попередньо було виконано всі геодезичні розбивочні роботи.

     Нагадаємо, роботи з капітального ремонту мосту через р. Суха Балка на дорозі М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, км 322+700 - км323+022, підрядним підприємством ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» було розпочато у серпні 2018 р. За цей час було повністю виконані основні будівельно-монтажні роботи зі зведення основних конструкцій мосту через р. Суха Балка на автодорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, км 322+700 - км 323+022. Зокрема, зведено всі опори, змонтовано балки прогонової будови, забетонована плита проїзної частини, а також влаштовано сполучення мосту з насипом підходів.  

     Джерела фінансування: державний дорожній фонд та обласний бюджет.

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує, що на період виконання ремонтних робіт, організація руху автомобільного транспорту здійснюється по тимчасовому об’їзду.         

      У зв’язку з цим, просимо вибачення за тимчасові незручності, пов’язані із ремонтними роботами та закликаємо усіх учасників дорожнього руху дотримуватись Правил дорожнього руху та швидкісного режиму, особливо в місцях проведення ремонтних робіт та звертати особливу увагу на попереджувальні знаки.