УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Мостобудівники почали збирати наступну секцію балкового мосту та продовжують збирати прогін вантового мосту

Мостобудівники почали збирати наступну секцію балкового мосту та продовжують збирати прогін вантового мосту

Будівництво автотранспортної магістралі через річку Дніпро в місті Запоріжжя — є флагманом президентської програми “Велике будівництво”.  Як вже неодноразово запевняли високопосадовці, саме будівництво запорізьких мостів є пріоритетним в реалізації програми.

Тому будівництво у Запоріжжі просувається чималими темпами, й ведеться воно водночас на декількох об’єктах. І майже на кожному об’єкті щотижнево з’являються свої проміжні результати. 

Так, станом на сьогодні, 6 квітня, на верховій частині споруди № 10 (вантовий міст) мостобудівники змонтували всі головні балки (8 шт.), а також всі верхні та всі нижні ортотропні плити (по 7 шт.) секції в прогоні 6-7. Наразі там ведуться зварювальні роботи. Також на споруді № 10 наразі ведеться монтаж тимчасової опори ВО-4 верхової частини мосту (біля пілону).

На верховій частині споруді № 4 — а це балковий міст — також є нові проміжні результати. Пiсля першого етапу насування, почали укрупнювати балки жорсткості другого етапу насування. Станом на 6 квітня мостобудівники вже змонтували чотири головних балки та чотири нижні ортотропні плити.

Окрім цього, роботи ще ведуться на спорудах № 9 (монтаж тимчасових опор) та № 3 (зварювання монтажних блоків).

Станом на сьогодні, на будівництві задіяно 421 робітників. Роботи тривають в режимі 24/7.