УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На автодорогах Запорізької області проводиться ремонт конструктивних элементів проїзної частини штучних споруд

На автодорогах Запорізької області проводиться ремонт конструктивних элементів проїзної частини штучних споруд

     Наразі, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, в межах експлуатаційного утримання, підрядними підприємствами ведеться ремонт на 3-х шляхопроводах розташованих на дорогах державного значення. Треба зазначити, що в результаті довготривалої експлуатації, негативного впливу кліматичних умов і збільшення інтенсивності руху транспортних засобів,  деякі  елементи цих мостів почали руйнуватись та потребували  проведення ремонту. В результаті обстеження фахівцями Служби, визначено необхідний обсяг ремонтних робіт, який виконується за рахунок коштів експлуатаційного утримання.

     Так, на мостовому переході через р. Юшанли на автомобільній дорозі Н-30 Василівка – Бердянськ, км 76+067, ремонтні роботи було розпочато у червні 2019р.

     Станом на 07.08.2019р, підрядником вже проведено роботи з відновлення конструкцій мостового переходу по правому проїзду, а саме:   

     - улаштування монолітних залізобетонних підпірних стінок;

     - улаштування конструкцій монолітних залізобетонних тротуарних консолей;

     - улаштування монолітного залізобетонного бар’єрного огородження (колесовідбійника);

     - улаштування конструкцій деформаційних швів;

     - улаштування металевого перильного огородження

     - улаштування асфальтобетонного покриття над деформаційними швами;

     - часткове засипання промоїн і ям на конусах.

      Наразі виконуються аналогічні роботи по улаштуванню тротуарних консолей, бар’єрного та перильного огороджень на лівому проїзді мосту.

     Роботи з виконує підрядне підприємство ТОВ «ПІВДЕНРЕМБУД».

     Також, аналогічні ремонтні роботи тривають і на шляхопроводі через залізницю на автодорозі регіонального значення Р-37 Енергодар-Василівка, км 62+372, які було розпочато червні поточного року.

     Так, майже за два місяця виконання робіт підрядником було виконано наступні роботи на правому проїзді шляхопроводу, а саме:

     - улаштування конструкцій монолітних залізобетонних тротуарних консолей та цоколю під металеве бар’єрне огородження;

     - улаштування конструкцій деформаційних швів на троутарах;

     - улаштування металевого перильного огородження;

     Наразі, проводяться  роботи по улаштуванню тротуарних консолей та перильного огородження по лівому проїзді шляхопроводу.

     Роботи виконуються підрядною організацією ТОВ «Будстрой ИНДАСТРИ».

  

     Окрім того, продовжуються роботи і на мосту через балку на автомобільній дорозі Т-04-01 Дніпро-Васильківка-Покровське-Гуляй поле-Токмак-Мелітополь, км 171+020, які було розпочато, так само, у червні 2019р.

     Підрядним підприємством ТОВ «Південрембуд» наразі виконуються роботи по відновленню та укріпленню основних мостових конструкцій.

     Про закінчення ремонтних робіт буде повідомлено додатково.

     Довідково: У Запорізькій області на автомобільних дорогах загального користування державного значення знаходиться 154 одиниці мостів та шляхопроводів. Більшість з них, складають малі мости, це споруди довжина яких не більше 25 м. Переважно це залізобетонні конструкції, які були побудовані ще у 50-60-х роках минулого століття. На сьогодні більшість мостових переходів не відповідають нормам за габаритами і вантажопідйомністю та вимагають перебудови. Так, в області майже 57% мостів потребують капітального ремонту або реконструкції.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і  бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження швидкості руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

  Прес-служба САД у Запорізькій області