УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На автодорозі Н-30 Василівка - Бердянськ розпочато ремонт мосту через р. Куца Бердянка

На автодорозі Н-30 Василівка - Бердянськ розпочато ремонт мосту через р. Куца Бердянка

Днями на національній автомобільній дорозі державного значення Н-30 Василівка - Бердянськ, км 126+860, розпочато ремонт мосту через річку Куца Бердянка, що знаходиться в селі Азовське.

Після проведення експертної оцінки технічного стану автодорожнього мосту, його стан було оцінено, як обмежено працездатний (Стан 4). Службою автомобільних доріг у Запорізькій області було прийнято рішення щодо проведення робіт з капітального ремонту штучної споруди.

Під час робіт на об’єкті планується ремонт та підсилення існуючих конструкцій з метою підвищення несучої здатності, а також влаштування нових монолітних залізобетонних конструкцій, тротуарів та плити проїзду, монтаж блоків підпірної стінки у сполученні мосту з підходами, облаштування деформаційних швів, влаштування захисного покриття зовнішніх поверхонь та облицювання гранітними плитами  контуру склепіння арки, планування та укріплення укосів конусів, й наприкінці — облаштування проїзної частини, бар'єрного та перильного огородження.

Наразі на об’єкті капітального ремонту виставлені допоміжні конструкції для виконання ремонтних проектних рішень та виконуються роботи з ремонту однієї сторони фасаду мосту.

Крім того, в найближчі дні, мостобудівниками плаується проведення робіт з влаштування тимчасового автодорожнього обходу (з водопропускною трубою). 

У зв'язку з цим, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертається до всіх учасників дорожнього руху бути пильними та уважними на ділянці проведення робіт та неухильно дотримуватись вимог тимчасових дорожніх знаків й не перешкоджати ремонтним роботам.

Капітальний ремонт автодорожнього мосту через річку Куца Берданка виконує ТОВ “Мостобудівельний загін № 112”.

Термін виконання робіт за договором: 31 грудня 2021 р.