УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На автодорозі Василівка – Бердянськ проводяться роботи з відновлення дорожнього полотна, швидкість руху автотранспорту обмежена

На автодорозі Василівка – Бердянськ проводяться роботи з відновлення дорожнього полотна, швидкість руху автотранспорту обмежена

     Наразі, в активному темпі просуваються роботи з поточного середнього ремонту на двох великих ділянках автодороги курортного напрямку Н-30 Василівка – Бердянськ. Роботи з відновлення дорожнього покриття виконують 2 потужні підрядні організації, на балансі яких є власні асфальтобетонні заводи. На сьогодні, для цього задіяно близько 100 робітників та понад 70 одиниць спецтехніки.

     Так, підрядним  підприємством   ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» на ділянці дороги Н-30, км 7+000 - км 55+082, яка проходить по території Василівського та Токмацького районів, роботи було розпочато 27 лютого 2020р.

     Станом на 11 березня 2020 року, проведено наступні роботи:

- Фрезерування асфальтобетонного покриття – 42 500 кв.м, загальною протяжністю -10км (права смуга руху);

- Влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону – 10 200 кв. м, загальною протяжністю 2,4 км (права смуга руху).

     Загальна протяжність всієї ділянки виконання робіт, складає 48, 1 км.

     У Приморському районі, на ділянці автодороги Н-30, км 89+526 – км 112+026, роботи було розпочато 2 березня  2020 р. підрядним підприємством ТОВ «Автомагістраль-Південь».

     Станом на 11 березня 2020 року, проведено наступні роботи:

- Фрезерування асфальтобетонного покриття – 44 20 кв. м, загальною протяжністю 5,2 км (права, ліва смуги руху);

- Влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону – 11 050 кв. м, загальною протяжністю 1,3 км (права і ліва смуги руху).

     Загальна протяжність всієї ділянки виконання робіт, складає 22,5 км.  

     Щоденний контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також лабораторією Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

     Нагадуємо, що ремонтні роботи виконуються з частковим обмеженням руху автотранспорту.

     У зв’язку з цим, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і  бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

     Довідка

     Національна автомобільна дорога  Н-30 Василівка-Бердянськ, є однією з основних транспортних артерій Запорізької області. Ця дорога є частково евакуаційною на випадок аварії на Запорізькій АЕС і туристичним автомобільним маршрутом до курортів Приазов'я, Бердянську, Приморську. Також по даній дорозі здійснюється перевезення вантажів в Бердянський морський торговельний порт.  Ця дорога є основною транспортною магістраллю Токмацького, Чернігівського, Приморського та Бердянського районів Запорізької області. Дорога також з’єднує міжнародні дороги державного значення М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта та М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ.

Прес-служба САД у Запорізькій області