УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На автодорозі Запоріжжя-Маріуполь йде ремонт, швидкість руху автотранспорту обмежена

На автодорозі Запоріжжя-Маріуполь йде ремонт, швидкість руху автотранспорту обмежена

     На ділянці автомобільної дороги національного значення Н-08 Бориспіль - Дніпро - Запоріжжя (через Кременчук) - Маріуполь продовжуються роботи з поточного середнього ремонту. Наразі, підрядником проводиться ремонт у напрямку Запоріжжя-Маріуполь, на ділянці км 619 + 589 - км 625 + 858, в Більмацькому районі.

     Станом на 08 квітня 2019р. продовжуються роботи з фрезерування існуючого дорожнього покриття. Вже відфрезеровано 23 429 кв.м  загальною протяжністю 2,8 км. Після проведення цих робіт підрядником будуть виконуватися роботи зі зміцнення основи дорожнього покриття методом «холодного ресайклінгу». Треба зазначити, що на сьогодні, це надійний та найшвидший метод регенерації нижніх шарів основи покриття. Він дозволяє суттєво зміцнити основу та запобігти утворенню колій. Зауважимо, що  таким методом проводяться роботи перед укладанням асфальтобетонної суміші.

     Ремонтні роботи виконує ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ». Інженерами відділу технічного контролю Служби автомобільних доріг у Запорізькій області здійснюється щоденний технічний нагляд на всіх етапах виконання робіт.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує, що на ділянці автомобільної дороги Н-08 Бориспіль —Дніпро — Запоріжжя (через Кременчук) — Маріуполь, км619+589 – км625+859, на час виконання робіт обмежено швидкість руху автотранспорту. 

     У зв’язку з цим, просимо учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і  бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

 

Прес-служба САД у Запорізькій області