УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На автодорозі Запоріжжя - Донецьк завершують влаштування вирівнюючого шару дорожнього покриття

На автодорозі Запоріжжя - Донецьк завершують влаштування вирівнюючого шару дорожнього покриття

Як повідомлялось раніше, наприкінці літа працівники ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області розпочали роботи з поточного середнього ремонту на ділянці км 51+106 - км 69+888 автодороги національного значення Н-15 Запоріжжя - Донецьк.

Це ділянка від річки Верхня Терса, що перетинає автодорогу, через смт Новомиколаївка й до самої межі з Дніпропетровською областю, протяжністю 18,8 км. 

Ділянка на Google Maps: https://cutt.ly/NEsNunv .

Станом на сьогодні, 20 вересня, підрядники вже виконали фрезерування старого дорожнього покриття, роботи зі стабілізації основи дорожнього одягу та наразі завершують влаштування вирівнюючого шару. Вирівнюючий шар влаштовано вже на 17 км ділянки, що ремонтується.

Окрім ремонту проїзжої частини автодороги, дорожники влаштовують автобусні зупинки, виконують укріплення узбіч та розчищення від чагарників смуги відводу, а також влаштовують два майданчика відстою великогабаритного транспорту, які ще будуть використовуватись, як майданчики для зважування великовагового транспорту.

Найближчим часом підрядники розпочнуть влаштування верхнього шару дорожнього покриття з щебнево-мастичної асфальтобетонної суміші. 

На час ремонту, на окремих ділянках автодороги організовано реверсний рух. Тому, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області прохає водіїв з розумінням ставитись до тимчасових незручностей, та дотримуватись вимог дорожніх знаків.