УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На автомобільній дорозі курортного напрямку Н-30 Василівка-Бердянськ розпочато роботи з відновлення дорожнього покриття

На автомобільній дорозі курортного напрямку Н-30 Василівка-Бердянськ розпочато роботи з відновлення дорожнього покриття

     Відсьогодні, 27.02.2020 на автомобільній дорозі державного значення Н-30 Василівка – Бердянськ, розпочалися роботи з поточного середнього ремонту. Роботи з відновлення дорожнього покриття розпочато на ділянці автодороги Н-30, від а/д М-18 (за м. Василівка) в напрямку м. Токмак.  Наразі тривають роботи з фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття. Роботи виконує підрядне підприємство ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ».

     Загальна протяжність всієї ділянки виконання робіт, яка проходить по території Василівського та Токмацького районів,  складає 48, 1 км.  

     Контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також  лабораторією Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

     Нагадуємо: За результатом проведення конкурсних торгів на виконання робіт з поточного-середнього ремонту автомобільної дороги Н-30 Василівка – Бердянськ, на ділянці км7+000 – км55+082, переможцем стало ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ». 18.02.2019р. Служба автомобільних доріг у Запорізькій області уклала договір з ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» на виконання робіт з ремонту вищезазначеної ділянки автомобільної дороги Василівка – Бердянськ.

     Довідково: Національна автомобільна дорога  Н-30 Василівка-Бердянськ, є однією з основних транспортних артерій Запорізької області. Ця дорога є частково евакуаційною на випадок аварії на Запорізькій АЕС і туристичним автомобільним маршрутом до курортів Приазов'я, Бердянську, Приморську. Також по даній дорозі здійснюється перевезення вантажів в Бердянський морський торговельний порт (одного з лідерів України у своїй галузі), який постійно нарощує темпи обробки вантажів у порівнянні з минулими роками.

     Ця дорога є основною транспортною магістраллю Токмацького, Чернігівського, Приморського та Бердянського районів Запорізької області. Дорога також з’єднує міжнародні дороги державного значення М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта та М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ.

     Повідомляємо, що ремонтні роботи виконуються з частковим обмеженням руху автотранспорту.

     У зв’язку з цим, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і  бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

Прес-служба САД у Запорізькій області